VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Provozovatelem internetového obchodu je Porcelanosa Grupo cz, s.r.o. se sídlem Praha 1 - Nové Město, U Půjčovny 953/4, PSČ 11000, IČ: 288 62 724.

Objednávka zaslaná prostřednictvím internetového obchodu se považuje za závaznou. Při obdržení objednávky Vám bude zaslán potvrzovací e-mail, následně bude pracovníkem naší společnosti vystavena a zaslána zákazníkovi Proforma Faktura. V objednávce je nutné uvést platný telefonický kontakt, na kterém jste k zastižení, aby bylo možné Vás informovat o termínu dodání zboží, příp. poskytnout dodatečné informace (dodací lhůta, nemožnost kompletace objenávky kvůli problémům ve výrobě atd.). Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem naší společnosti.

Způsoby platby

1. V hotovosti

Platba hotově na naších prodejnách

2. Bankovním převodem předem na účet

Platba předem bankovním převodem dle zaslané Proforma Faktury s číslem účtu, variabilním symbolem a celkovou částkou k úhradě. Objednávka se začne zpracovávat po připsání částky na účet naší společnosti.

Postup realizace objednávky

  1. Zákazník uhradí zálohovou částku uvedenou v Proforma Faktuře
  2. Při naskladnění zboží na našem skladě (nebo těsně před tím) bude zákazník informován pracovníkem naší společnosti.
  3. Zákazník uhradí zbývající částku uvedenou v Proforma Faktuře.
  4. Odběr zboží probíhá dle domluvy.

Doprava zboží

Odběr objednaného (a naskladněného) zboží je možný následujícími způsoby:

1. Osobní odběr ze skladu

Po uhrazení celé částky za objednané zboží (dle Proforma Faktury), dostane zákazník Výdejku, se kterou je mu pak umožněn osobní odběr ze skladu v Praze. Zároveň zákazník obdrží informace s adresou a otevírací dobou skladu.

2. Osobní odběr na pobočce v Praze

Osobní odběr na pobočce v Praze je možný pouze po předchozí domluvě a jen u menších objednávek.

3. Doprava k zákazníkovi

Po předchozí domluvě se zákazníkem organizuje naše společnost dopravu prostřednictvím partnerských dopravců. Dopravné a termín dodání se dojednávají se zákazníkem předem.

Ochrana osobních údajů

Prodejce prohlašuje, že poskytuje své služby v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Všechny získané osobní údaje zákazníků budou používány pouze pro účely obchodní ve smyslu splnění služeb zákazníkům a nebudou poskytnuty třetím osobám či jinak zneužity. Zákazník využíváním služeb naší společnosti uděluje souhlas ke shromaždování osobních údajů.

Doplňující informace

Veškeré fotografie použité na našich stránkách jsou pouze ilustrační a pochází od výrobců zboží. Zobrazení barev je limitováno technickými parametry monitoru (počítače) a nemusí zcela odpovídat skutečnosti.

Reklamace zboží

Reklamace zboží se řídí reklamačním řádem.

Veškeré kontakty na naše prodejny, jak telefonické tak e-mailové, naleznete v záložce Kontakty.

Storno

V případě, že chce zákazník stornovat svoji objednávku, musí o tom informovat prodejce prostřednictvím e-mailu na adresu, ze které obdržel potvrzení objednávky. Toto storno musí být vždy potvrzeno prodejcem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku, má kupující v souladu s §1829 NOZ právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě musí kupující kontaktovat prodávajícího písemně.

Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Zboží, které bude kupující zasílat zpět prodávajícímu, musí být kompletní (vč. příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jej kupující převzal při dodávce. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené a ani nesmí nést žádné známky jeho používání. V případě, že bude zboží poškozeno, může prodávající započítat vzniklou škodu dle §1837 NOZ.

Pokud kupující odstoupí od kupní smlouvy, ponese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy a zrušení objednávky v těchto případech:

  1. zboží se již nevyrábí nebo nedodává,
  2. výrazným způsobem se změnila cena dodavatele (výrobce) zboží,
  3. výrazným způsobem se změnil kurz měny (Kč k měně používané výrobcem),
  4. zboží se nedováží a není možné dopravit do ČR.

V takových případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup.