VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Sprchové zástěny Attica

Sprchové zásteny Vitra

Sprchové zásteny Silke

Sprchové zásteny Neo

Sprchové zástěny Nova

Sprchové zástěny Yove

Sprchové zástěny Inter

Sprchové zástěny S+Line

Sprchový kout

Pokud je vaše koupelna malá, bude vhodné zvážit instalaci moderního a pohodlného sprchového koutu.

Není to tak dávno, co se sprchové kouty objevily na našem trhu, ale díky svým výhodám se staly velmi populární. Sprchové kouty zabírají málo místa, jsou stylové a krásné, hygienické a ekonomické (snížena spotřeba vody).

Tvary a rozměry sprchových koutů jsou různé. V dnešní době snadno najdete sprchový kout požadovaných rozměrů, který dokážete umístit prakticky kdekoliv, i když například máte malý prostor.

Můžete si vybrat sprchový kout ve tvaru obdélníku, čtverce, pětiúhelníku aj., dle Vaší představivosti a prostorových dispozic koupelny.

Výber ze skleněné zástěny je také jen na vás. Můžete si pořídit barevnou zástěnu, zrcadlovou nebo také z tónovaného skla.

Ve sprše by nemělo chybět osvětlení. Při použiti sprchy je komfort zajištěn technickým zařízením sprchového koutu, jako je ventilace, výška a hloubka sprchové vaničky, umístění sprchového panelu atd. Důležitou funkci plní proud vody. Také se doporučuje ve sprchovém koutu umístit různé poličky pro pohodlné sprchování.

Při dostupnosti materiálu, kterého je v dnešní době dostatek, času a Vašeho přání, lze ve sprchovém koutu vypracovat také např. šikmou podlahu.