VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Keramické obklady a dlažby z imitace kamenu.


Keramické obklady z imitace kamenu je hodně podobný přírodnímu kameni a dávají možnost obložit stěny s efektem kamene. Luxusní moderní koupelny máji být vytvořené ze zvláštních materiálů. Hodně často se proto používá přírodní materiál. Ale v tom může být schováno několik problémů, které se projeví časem. To může být velká vsakavost, změna časem barvy, váha kamenu a tak dál. Velkou roli hraje také cena materiálu. Pokud chcete ten problém obejít, existuje velice zajímavé řešení pro obložení stěn a podlahy. V tom případě může být použit takový materiál, jako keramické obklady a dlažby z imitace kamenu.

Momentálně je na trhu obrovský výběr keramických obkladů a dlažeb z imitací různých materiálů. Nejvíc používaný mezi nimi jsou keramické obklady a dlažby s imitací přírodního kamene. Kamene v přírodě je hodně druhů: mramor, travertin, žula, křemenec, vápenec, břidlice, také různých druhu štípaného a dekoračního kamenu. Proto Porelanosa Grupo nabízí klientům takové série jako ONYX, Cappuccino, Brazil a hodně jiných sérií obkladů a dlažeb, které mají design hodně podobný přírodnímu kamenu. Kvůli tomu architekti a klienti mají možnost použít různé barvy a strukturu na obložení stěn podlahy. Na rozdíl od přírodního kamene, keramické obklady a dlažba jsou o hodně levnější materiál. Imitují se nejen barva, ale i struktura povrchu přírodního kamene. Spousta z nich je pokryta vysokým leskem jako leštěný kamen. Keramické obklady a dlažba s imitací přírodního kamene se dá snadno čistit, také má vysokou odolnost vůči vodě, ohni, mrazu a chemickým prostředkům. Dnešní technologie ve výrobě obkladu a dlažeb dává takový efekt blízkosti podoby, že i zkušeného odborníka lze snadno oklamat, bude si myslet, že je to pravý přírodní kamen.

Tato keramická dlažba a obklady s imitace kamenu se zapojí do různého stylu v interiéru a exteriéru. Mužem s nimi ozdobit fasády, terasy, koupelny, kuchyně a spoustu dalších místnosti. V jaké místnosti a jaký odstín barvy či strukturu vzoru keramických obkladů a dlažby s imitací přírodního kamene si vybereme, záleží pouze na vaší fantasii. Vaše místnost, která je vyzdobena keramickými obklady nebo dlažbou s imitací přírodního kamene bude vypadat dokonale a dodá pocit luxusu, pohody a klidu.