VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Koupelnové studio Interiors

Showroom Interiors byl otevřen jako první v roce 2009. Nachází se v Praze, Bělohorská 153/263. Ve vzorkovně jsou představeny výrobky luxusní třídy. Můžete zde vidět různé kombinace koupelen . V nabídce je veškěré zboží pro vybavení nejen Vaší koupelny : velkoformátové rektifikované keramické obklady a nejrůznější mozaiky , sanitární keramika , vodovodní baterie , vany , sprchové zástěny , koupelnový nábytek a doplňky do koupelny . V nabídce jsou keramické obklady a dlažba s imitací přírodního kámene (např. mramor), dřeva, skla nebo tapet. Na podlahách jsou k vidění dlažby různých formátů a textur s širokou barevnou škálou. Dále je v tomto koupelnovém studiu představena kolekce výrobků z přírodních materiálů. Z pravého kamene můžeme jmenovat mramor, pískovec, travertin, břidlici nebo žulu. Obklady a dlažby z těchto přírodních materiálů nabízíme v různých formátech a s nejrůznějšími texturami.

Tento showroom též nabízí bohatý výběr keramické, skleněné, kovové a kamenné mozaiky do interiérů, exteriérů a také do bazénů. V koupelnovém studiu Interiors najdete také dřevěné podlahové krytiny - parkety a laminát vysoké kvality nebo prkno velkých formátů.

Jsou zde k vidění i fasádní systémy, systémy podlahového vytápění, nejrůznější profily a lišty a také spárovací hmotu a lepidla na obklady a dlažbu.

Chloubou této prodejny je kamenná vana, vyrobená z jednoho kusu travertinu, kamenná umyvadla a sprchové vaničky z pravého kamene. Můžete si zde prohlédnout také moderní designérské vany vyrobené z akrylátu, litiny nebo KRIONu.