VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Koupelnové studio Interiors

Showroom Interiors byl otevřen jako první v roce 2009. Nachází se v Praze, Bělohorská 153/263. Ve vzorkovně jsou představeny výrobky luxusní třídy. Můžete zde vidět různé kombinace koupelen. V nabídce je veškěré zboží pro vybavení nejen Vaší koupelny: velkoformátové rektifikované keramické obklady a nejrůznějšímozaiky, sanitární keramika, vodovodní baterie, vany, sprchové zástěny, koupelnový nábytek a doplňky do koupelny. V nabídce jsou keramické obklady a dlažba s imitací přírodního kámene (např. mramor), dřeva, skla nebo tapet. Na podlahách jsou k vidění dlažby různých formátů a textur s širokou barevnou škálou. Dále je v tomto koupelnovém studiu představena kolekce výrobků z přírodních materiálů. Z pravého kamene můžeme jmenovat mramor, pískovec, travertin, břidlici nebo žulu. Obklady a dlažby z těchto přírodních materiálů nabízíme v různých formátech a s nejrůznějšími texturami.

Tento showroom též nabízí bohatý výběr keramické, skleněné, kovové a kamenné mozaiky do interiérů, exteriérů a také do bazénů. V koupelnovém studiu Interiors najdete také dřevěné podlahové krytiny - parkety a laminát vysoké kvality nebo prkno velkých formátů.

Jsou zde k vidění i fasádní systémy, systémy podlahového vytápění, nejrůznější profily a lišty a také spárovací hmotu a lepidla na obklady a dlažbu.

Chloubou této prodejny je kamenná vana, vyrobená z jednoho kusu travertinu, kamenná umyvadla a sprchové vaničky z pravého kamene. Můžete si zde prohlédnout také moderní designérské vany vyrobené z akrylátu, litiny nebo KRIONu.

Koupelnové studio Projects

Třetí showroom byl otevřen též v roce 2009 v sousedství koupelnového studia SpaHome v ul. Brunclíkově 8/1878, Praha 6.

Tato prodejna se specializuje na prezentaci produktů jak luxusní, tak i ekonomické třídy. Můžete zde vidět koupelny, které byly realizovány v developerských projektech našich partnerů, dále různé kombinace keramických obkladů a sanitárního vybavení koupelny, včetně keramických obkladů menších formátů, které našly své uplatnění ve standardním vybavení luxusních projektů.

Jsou zde k vidění vany klasické a hydromasážní, sprchové kouty a sprchové boxy s různou úrovní výbavy.

Na prodejně jsou k dispozici také vzorky keramických obkladů, dlažby a mozaiky. Stropy v tomto koupelnovém studiu jsou ukázkami různých podhledů od Butech.

Vystavené koupelny jsou ucelené, jsou vybaveny sanitou, vanami, sprchovými zástěnami, vodovodními bateriemi, koupelnovým nábytkem, radiátory a koupelnovými doplňky.

V tomto koupelnovém studiu jsou vystaveny velkoformátové keramické obklady, obklady a dlažba z přírodního kamen a mozaika.

V katalogu si můžete vybrat také nábytek do obývacího pokoje a ložnice, osvětlení a kuchyňské linky. I zde jsou na stropě ukázky stropních podhledů, které naše společnost nabízí.

Tímto Vás srdečně zveme do našich koupelnových studií.