VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

obklady a dlažby


Obklady jsou odolným a praktickým materiálem, který je vhodný pro povrchové úpravy různých typů prostoru. Obklady v koupelně chrání před vlhkostí a zabraňuje tvorbě plísní na stěnách, obklady v kuchyni - nejlepší způsob, jak udržet zeď kolem povrchu čistou, protože se snadno vypláchnout kontaminaci. Skoro na každé stavbě obklady používají jak v interiéru tak i exteriéru. Obklady mohou být použity v soukromých domech, v byte nebo společenských prostorách aby obložit koupelny, kuchyně, verandy, chodby a další prostory. Opravdu kvalitní obklad těžko pořídit za nízkou cenu. Na druhou stranu obklad se lepí možná jedno za život, proto obklad by mel byt doopravdy kvalitní. To je hlavni důvod proč doporučujeme pravé náš obklad. Zachování atraktivní cenu pro kupujícího, nabízíme vysoce kvalitní obklady z předních značek našich výrobků.

Správně vybrané vlastnosti těchto dlaždic dávají jistotu, že o pár let později nemáte předělat opravu.Zajistili jsme pečlivě, aby naši klienti měli velké množství designových možností. Každý z našich klientů se snaží vytvořit ve svém domě atmosféru pohodlí, udělat si interiér, který splní svou představu.

V našich prodejnách je velmi zajímavá řešení spojit dohromady různé druhy dlaždic, jakož i vytvářet své vlastní unikátní design. Jsme přesvědčeni, že naše výrobky dají vám možnost realizovat svůj sen interiéru. Vše, co musíte udělat – přijít k nám do prodejny a udělat objednávku podle Vaší představy. Budeme se na vás těšit v našem obchodě!

Mnoho let keramické obklady nebo dlažba jsou považovány za jeden z nejvíce odolných a praktických povrchových materiálů. Díky vývoji a zdokonalování moderních výrobních technologií, v současné době obkladaček osvědčil atraktivní materiál, který umožňuje realizovat nejneobvyklejší ve své kráse konstrukčních řešení.

Nejzajímavější je, že se poprvé tváří v tvář povrchů keramických obkladů a dlažby začaly používat starověké Řeky, za celou tu dobu se objevující nový ozdobné materiály nebyli schopni vytěsnit obklady nebo dlažby s interiérů domů. Dlažba a obklady z hlíny, písku a jiných přírodních materiálů je vytvořena a potom se podrobí pražení, což má za následek vysoce odolného materiálu. Díky technologii výroby a vrstvení keramických dlaždic bude trvat výroba dalších několik desítek let.

Rostoucí popularitu v použití dlažby a obkladu máme definovat jeho vlastnosti, mezi které bychom chtěli upozornit na vysokou pevnost, odolnost proti mrazu a ohni a odolnost proti vlhkosti. Kromě toho obklady a dlažba jsou odolný vůči chemikáliím a nevybledne jé povrch při vystavení slunečnímu světlu.

Dalším důležitým faktorem pro širokou uplatňování dlažby a obkladu v interiérů je její rozmanitost. K dnešnímu dni keramická dlažba a obklady v obchodech nejen v široké škále barev, ale také v různých velikostech a tvarech. V současné době keramická dlažba a obklady v prodejnách stavebních materiálů uvedených v nejrůznějších podobách s technickou vysokou pevností, keramická dlažba nebo obklady s obrázky a strukturou, stejně jako obklady nebo dlažby, vyrobeny ručně a malované.

Dneska obchody s obklady nabízejí svým zákazníkům tematicky obklady a dlažby, který umožňuje obnovit a rozšířit monotónní interiér. Například poslední hitem sezóny byly keramické obklady a dlažba s plastickým kuchyňský téma, určené pro vnitřní kuchyní. Tato inovace umožnila nejen vytvářet působivé kompozice, ale také harmonicky doplňují monotónní zdivo. Neméně poptávka ze strany spotřebitelů po keramických obkladech nebo dlažby etnického původu. Dnes si můžete koupit keramické obklady a dlažby do koupelny, a dalších místnosti s obrázky a ozdoby typické pro kultury různých zemí, jako je starověké Řecko, Egypt, a tak dále..

Mnozí sběratelé dnes podle nadšeně odebraných vzorků exkluzivních ručně dělaný dlažby a obklady z celého světa, stejně jako staré kopie materiálů dokončovací. Dlažba v různých zemích, plné etnické chuti, může být nejen součástí interiéru, ale také skvělý suvenýr.

V současné době keramická dlažba a obklady v obchodech otevírají velké možnosti pro designéry navrhovat a stavět stylové interiéry. Pokud se rozhodnete provádět pokládání dlažby nebo obklady do koupelny, to není nutně omezeno dat jednu barvu, kterou jste si vybral. Kromě obvyklých kombinací barev a velikostí, dnes je možné použít různé tematické kompozice, kterým je mozaika, dlažba a obklady s různými imitacemi přírodních materiálu a tak další. Chytře promyšlená kombinace barev spolu s dobře organizovaném osvětlení vám umožní opticky rozšířit prostor koupelny, nebo ji vytvořit na měkký romantický pocit. Eklekticismus - hypermoderní trend v moderním designu, na bázi směsi stylů, což se odráží v obkladu, takže dnes můžete vidět nádherné a dynamické interiéry. Španělska keramická dlažba a keramické obklady mají každoroční noví trendy.

Španělské obklady a dlažba


Každý profesionál, který pracuje na trhu dokončovacích materiálů, a to bez pochyb muže říci, že tón módě keramické dlaždice zadává obklady a dlažba ze Španělska. To je přední světoví výrobci těchto produktu, které každoročně nejpůsobivější sbírku otevírá nové a nové možnosti v interiérovém designu. To není překvapivé, protože Španělska dlažba a obklady a jejích výroba této jedinečné povrchovým materiálem ve Španělsku se koná po mnoho staletí.

Při pohledu na katalogy Španělských výrobců, nebo tím, že navštívíte barevné pavilony v obchodech, máte úžasné z toho, co viděl, takže to není jen si uvědomit, že to všechno je vystavena na to, co koordinovat výběr. Nicméně, většina zákazníku při nákupu konkrétní komodity je stále v první řadě dodržovat určité cenových limitů. Španělské keramické dlažba a keramické obklady kromě technických a provozních ukazatelů klasifikovaných na cenu je odpovídající. Která dělá to přístupné pro širokou škálu zákazníků.

Obklady májí zvláštní místo v našem životě. Žádný jiný materiál nemůže tak ladně a lehce přeměnit interiér, lahodit oku a je schopen zvednout náladu na celý den. Kromě krásy, o které můžeme mluvit donekonečna, májí obklady větší praktičnost, než ostatní dokončovací materiály, snadno se čistí a chrání před alergií.

Hlavní roli v designu koupelen hrají obklady a dlažba z keramiky nebo přírodních materiálů. PORCELANOSA Grupo zaujímá vysoké postavení v oblasti výroby a prodeje keramických obkladů. V PORCELANOSA Grupo se keramické obklady a keramická dlažba vyrábí ve čtyřech továrnách: Porcelanosa, Venis, L´Antic Colonial a Ceranco.

Koupě keramických dlaždic by měla být pečlivě promyšlena a naplánována, protože Vám budou sloužit řadu let. To je důvod, proč se v naší prodejně snažíme nabídnout nejžádanější typy obkladů, předložit co nejúplnější informace o každé kolekci a každém výrobku.

Španělská společnost PORCELANOSA Grupo se specializuje na výrobu a prodej keramických obkladů a mozaiky. Všechny nabízené obklady lze rozdělit dle materiálu - keramika, přírodní kámen, teracota aj., nebo podle aplikace - interiér, exteriér či kombinované. Rádi Vám pomůžeme najít požadovaný produkt, vypočítat potřebné množství a udělat 3D vizualizaci.

Španělé jsou hrdí na skutečnost, že jsou uznávány jako lídři při výrobě keramických dlaždic. Keramické tvárnice vyráběné ve Španělsku zaujmou svojí kvalitou a trvanlivostí. Majitelé prestižních hotelů používaji španělské obklady pro výzdobu interiérů.

Často výrobce kvalitní produkce není schopen ji vyrábět ve velkém množství. Španělé jsou druzí ve světě, pokud jde o výkon. Pouze Číňané je mohli předstihnout, ale v tomto případě množství neznamená kvalitu.


Proč používáme obklady?

Jednoduše proto, že žádné jiné materiály nemohou nahradit odolnost, šetrnost k životnímu prostředí a vzhled. Obklady nevyžadují žádnou zvláštní péči a snadno se čistí. Proto je jejích použití v koupelnách a kuchyních nezaměnitelné. Nicméně všechny tyto nesporné výhody mají pouze velmi kvalitní obklady a právě takové nabízíme svým zákazníkům.

Jsme rádi, že můžeme zákazníkům nabídnout různé druhy obkladů - pro použití v domácnosti, pro prestižní hotely, restaurace aj. U nás si můžete zakoupit obklady s vysokou odolností vůči vysokému provozu a zátěži určené do objektů jako jsou obchodní domy a nákupní centra. Exkluzivní modely španělského výrobce obkladů PORCELANOSA Grupo mají velmi atraktivní vzhled, vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Španělské obklady vysoké kvality mají dlouhou historii na trhu a to platí pro každého výrobce ze skupiny PORCELANOSA Grupo. Navíc naše obchody mají širokou škálu jedinečných vzorů obkladů a dlažeb z kolekce jednotlivých výrobců, jaké nikde jinde nenajdete. Jasné barvy a specifický ornament udělají každou místnost unikátní.


VENIS

Španělská továrna Venis je součástí koncernu PORCELANOSA Grupo, která zaujímá vedoucí postavení na světovém trhu s keramickými obklady. Od svého vzniku v roce 1987 představila továrna inovativní technologie ve výrobě, které umožnily zaujmout na trhu s keramikou vedoucí pozici. Dnes Venis jako první přináší na trh novou exkluzivní, ale zároveň univerzální, kolekci keramických obkladů a dlažby.

Venis je jednou z předních společností na světě, pokud jde o design a inovtivní technologie.

V roce 1986 byla vybudována továrna Venis pro rozšíření sortimentu PORCELANOSA Grupo. Postupně se stala jedním z hlavních výrobců skupiny PORCELANOSA Grupo. Dnes továrna Venis je jednou z nejznámějších značek na světě v segmentu kvalitní keramicke dlažby a zaměstnává přes 800 lidí.

V nynější době společnost Venis jako první inovuje a udává trend pro mezinárodní keramický průmysl s použitím technologických novinek, moderního vybavení a talentu svých zaměstnanců. Návrháři společnosti Venis neustále experimentují a vytváří různé styly a směry. Každá kolekce Venis nabízí široký výběr dekoračních prvků. Jedním z charakteristických znaků této značky je výroba keramiky v rustikálním stylu. Továrna nabízí elitní řadu obkladů a dlažby s imitací přírodního kámene. Nejnovějším počinem návrhářů továrny Venis se staly keramické podlahyslinutá dlažba napodobující laminátové nebo keramické podlahy. Kromě toho továrna Venis jako první začala vyrábět řadu bezešvých velkých dlaždic vyrobených z bílého jílu.

V továrně Venis si jsou jistí, že úspěch společnosti se měří mírou spokojenosti zákazníků, proto inženýři společnosti tvoří kolekci materiálů vysoké kvality s jedinečným designem, které budou přinášet radost svým majitelům mnoho let.


L`Antic Colonial

L`Antic Colonial je továrna, která využívá smysl pro tvary, vytvořené přírodou. Jejích výrobky jsou originální, ručně vyrobené dlaždice z přírodního kámene a mozaika. Výsledkem je výrobek, který byl navržen a vytvořen tak, aby dal nový smysl, přidal pohodlí a styl lidskému životu. Inspirace přírodou dává nové tvary a povrchy obkladů a mozaiky, což vede ke vzniku nové kultury a nového životního stylu.


Butech

Továrna Butech je také součástí skupiny PORCELANOSA Grupo, která nabízí stavební materiály a stavební chemii pro pokládání dlaždic, jako jsou lepidla a spárovací hmota. V sortimentu jsou různé druhy kovových konstrukcí a kovové výrobky pro odvětrávané fasády a podlahy. Nedávné inovace ve výrobě keramických obkladů a dlažby umožňují použití laserovych paprsků pro ořiznutí okrajů. Výsledkem jsou rektifikované, perfektně kalibrované obklady, které při pokládání nemají prakticky žádné spáry. Je velmi důležité zvolit správné lepidlo se speciálním složením pro obklady velkého formátu. Výrobky Butech mají vysokou kvalitu a splňují veškeré požadavky a standardy.


Urbatek

Společnost PORCELANOSA Grupo uvedla na trh novinku - velkoformátové keramické obklady série XLIGHT o velikosti 100x300 cm s minimální tloušťkou 3 mm. Obklad je zpevněny sítí ze skelných vláken, což zajišťuje vysokou odolnost a umožňuje použití jak v interiéru, tak exteriéru a na fasádách. Nehledě na rozměry zachovává obklad technické vlastnosti keramogranitu. Při nízké váze a tloušťce obkladu 3 mm je řezaní a veškerá manipulace velice jednoduchá a snadná. Série XLIGHT dává prostor pro realizaci různých návrhů architektů a je dobře kombinovatelná s jinými materiály při obkládaní zdí. Jedna z fabrik PORCELANOSA Grupo používá obklad série XLIGHT jako dekoraci při výrobě vestavěných skříni, posuvných dveří a koupelnového nábytku, což umožňuje vytvořit interiér s čistými liniemi. PORCELANOSA Grupo stále zdokonaluje své výrobky a určuje módní trendy dnešní doby. Série XLIGHT je vynálezem společnosti PORCELANOSA Grupo, proto je u ní garantována nejvyšší kvalita a jedinečnost.