VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

obklady s imitaci mozaiky

Keramické obklady s imitaci mozaiky velice dobře ozdobí každý případ obloženi sten kdekoliv. Věčnou obklady s imitaci mozaiky používají spolu v kombinace s dlaždičkami.

Při obloženi sten v koupelnách nebo jiných prostorech moc často používají mozaiku, buďto keramickou, skleněnou, kamennou, kovovou nebo dřevěnou. V každém provedeni mozaika vypadá nádherné v interiéru v jakémkoliv stylu. Bohužel ne každý si muže cenové dovolit mozaiku s přírodních materiálu. Řešeni je zaměnit pravou mozaiku z přírodního materiálu na keramický obklad s imitací mozaiky.

Hlavní výhodou keramických obkladu s imitací mozaiky je, za prve, cena, za druhé snadnější práce při pokládaní plochy. Obklady s imitací mozaiky mužem obkládat ne jen rovni plochy ale při pomoci metodou řezání obložíme i sloupce a zaoblené rohy. Keramicky obklad s imitaci mozaiky ve finálně stádium pokládky nejčastěji zaspáruje se celoplošným způsobem. V této široké škále možností výběru a různých imitačních materiálů zobrazených mozaiky dosáhnete požadovaného výsledku. Paleta odstínů barvy a textur vám dává svobodu designových představ. Obklady, kteří imitují mozaiku pod sklo, kamen nebo různi obrázky a motivy dobře zapadnou do vašeho interiéru v různých stylech. Největší využiti keramických obkladu s imitací mozaiky je obloženi koupelny , kuchyní a různých hal, záleží pouze na vaší fantazii, kde i která místnost bude vyzdobena.