VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Trendy 2018 Porcelanosa Grupo

Od devatenáctého století získal neoklasicistní styl stále více a více stoupenců. Tolik, že dnes je tato reinlace neoklasicismu nezbytná v architektuře a designu. Společnost PORCELANOSA Grupo jako referenční společnost při definování trendů, které budou nový rok označovat, používá tento rekonstruovaný klasický styl v roce 2018, a to prostřednictvím sérií a sbírek, které se vyznačují svým charakterem inovativní a exkluzivitou.

Porcelanosa se zaměřuje na mramoru


V Porcelanose existují jemné materiály, které jsou typické pro neoklasický styl, jako je mramorování. 31,6cm x 90cm upravená Carrara White mramorová jednopalivá stěnová deska je ekvivalentní bílému a leštěnému mramoru bez žil a textur. Unikátní a vysoce elegantní keramický design, díky němuž se neoklasicistní styl odráží díky jeho nepravidelnému vzoru a konturám přes sfumatto.
Navíc, s větší šířkou a více zalévaným potiskem než bílé Carrara mramor, obnovená Calacata obkladačka má bílé a leštěné pozadí se šedými a měděnými žilkami. Vše ve složení s čarami ve vodorovném, svislém nebo diagonálním směru.

Trvalá textura od Venis


Venisské břehy na texturach skrz zeď se vzory, které umožňují, aby čistý neoklasicismus byl v interiérech reprodukován v roce 2018. Jedná se o obroušené porcelánové dlaždice Zoe v bílé barvě nebo o matně obloženou dlaždičku Florencia s menším vzorem v barvě béžové , bílé a přírodní; aniž by se zapomnělo na opravu dalia matné nástěnné dlaždice v béžové a bílé barvě.
 Všechny tyto výjimečné návrhy od L'Antic Colonial, Urbatek, Porcelanosa, Venis a Butech budou rok 2018 označeny nejvíce neoklasickým duchem. Minulost a budoucnost plná exkluzivity, která bude prezentována v tomto nejnovějším ročníku v nejprestižnějších projektech.

Keramika vyrobená z elegance s L'Antic Colonial


L'Antic Colonial navrhuje Tap, dlažbu umístěnou ve formě dvojitého hrotu a jejíž struktury a vzory odrážejí výrazný neoklasický design. Nepravidelné hrany kusů tvoří sadu lesklé povrchové úpravy, která simuluje vodu v celé atmosféře. Touch se skládá ze čtyř modelů: Láhev, Pearl, Linen a Navy. Všechny mají stejný obdélníkový formát 7,5 cm x 30 cm.

Vysoce technologická keramika firmy Urbatek


K reprodukci nejčistšího neoklasicismu v interiérovém designu představuje Urbatek Soul Marble Gallery, nový pokrok v oblasti porcelánových dlaždic. Inspirován skalami, mramorem a pískovcem, tato sbírka obnovuje podstatu jemných kamenů a vyniká díky vysokému lesku z leštěné povrchové úpravy.
Soul Marble Gallery je k dispozici v formátech 59.4cmx59.4cm a 29.6cmx59.4cm s tloušťkou 11.2mm. Tato modularita umožňuje vytvářet návrhy s velkým vizuálním efektem díky kombinaci s mozaikami ze stejné kolekce nebo dekorativními profily firmy Butech.
Model s širokou škálou detailů a exkluzivními odstíny žíly, který umožňuje jeho projektování v prostorných prostorách a projektování nekonečných kombinací.