VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Умывальники из камня

Керамические умывальники

Zápustná umyvadla

Dvojumyvadla

Stojící umyvadla

Umyvadla

Umyvadlo je nedílnou součástí každé koupelny . Hlavním cílem umyvadla v koupelně, je, samozřejmě, používání pro hygienické potřeby. Ve stejné době, umyvadlo je součástí interiéru koupelny. O tom, jak umyvadlo vypadá a kde se nachází hodně záleží na pohodlí a komfort v koupelně. V současné době pro vyber klientu je široká škála v designu a materiálu umyvadel pro koupelny. Umyvadla mohou být keramické, akrylová, kovová, z přírodního nebo umělého kamene a dokonce ze skla. Umyvadla z umělého kamene může být různé barvy. Keramické umyvadla mohou být bílé nebo černé, kamenná umyvadla jsou v závislosti na barvě kamene.

Takový široký rozsah umožňuje realizovat nejsmělejší prezentace designérů. Vrcholem koupelny může být samostatné stojící umyvadlo. Typicky, k takovým umyvadlem dodávají nezávislé stojící baterie nebo baterie ze zdi ve designových provedeních. Veškeré příslušenství doprovodné umyvadlo v tomto provedeni je obvykle namontované na stěnu. Další zajímavý výkon, pokud jde o umístění umyvadla může být umyvadlo zabudované do desky. V tomto případe se kolem umyvadla je místě ubytovat různé toaletní potřeby. Také umyvadlo může být součástí nábytku do koupelny. Umyvadlo jako součást skříňky umožňuje využít prostor kolem nebo zespodu pro ubytovaní osobní věci. Poslední a nejjednodušší možností umístit umyvadlo v koupelně může být zavěšení na stěnu pomocí upevňovacích prvků. Moderní design umyvadel umožňuje, aby se koupelna stala hezká, zájmová a příjemná na pohled pokaždé, když navštívíte ji.

Umyvadlo je koupelnové zařízení, které používáme k umytí např. rukou. Jsou umyvadla, která jsou zabudovaná do různých desek či skříněk . Výhodou tohoto řešení umístění umyvadla je větší odkládací plocha, což je například velmi vhodné pro veřejné záchody . Zakrytí trubek se většinou řeší keramickým krytem. Nejčastějším materiálem je keramika, ale také pravý kámen, jako např. mramor , travertin nebo žula . Umyvadla mohou být závěsná a umisťují se 80-85 cm nad podlahou pomocí hmoždinek, šroubů, konzol nebo rámů.

Umyvadla jsou nedílnou součástí každé koupelny. Je to sanitární keramika, bez které si v dnešní době nelze koupelnu představit. Pokud chcete, aby se Vám umyvadlo do koupelny hodilo designově a zároveň splňovalo i Vaše jiné požadavky, neměli byste si pořizovat hned to první, na které narazíte.

Nabídka umyvadel na trhu je veliká. Věnujte svůj čas výběru umyvadla a jistě najdete takové, které bude pro Vás to nejlepší. Porcelanosa Grupo CZ, s.r.o Vám nabízí široký výběr umyvadel.

Je jen na Vás, jestli dáte přednost klasickému umyvadlu, nebo modernímu. Máme pro vás také vestavěná umyvadla. Každá koupelna je jiná a hodí se do ní jiné umyvadlo. Které bude zdobit tu Vaši, je jen na Vás.