VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík

Натуральный камень может использоваться как на стенах так и на полу. Предлагаем на Ваш выбор различный натуральный камень для интерьера как снаружи так и внутри. Природный камень от фабрики имеет размеры и толщину как керамическая плитка и импрегнацию в несколько слоев, что гарантирует ее многолетнее использование без проблем.

мрамор

травертин

кварцит

Известняк

Сланец

дробный камень

přírodní kámen - Obklady a dlažby

Co je přírodní kámen? Znamená to, že přírodní pevný materiál, který byl vytvořen v útrobách země po staletí a celé éry. To znamená, že obrovské množství času v útrobách země pod vlivem přírodních procesů, voda, vzduch, oheň, přírodní kámen získal jeho vlastnosti a parametry. Ten absorbuje plnou sílu přírody, vlastní Bohu.

Přírodní kámen nese druh energie, které nelze nalézt v jakékoliv jiné přírodní materiály. Kamen má v sobe po staletí obrovskou sílu c naší země. A teď si představte, že je možné čerpat každý den energii přírody a přitom nic se nemění na způsob a pořadí života. To nám umožnilo nové technologie na zpracování přírodního kamene. V současné době stále více a více populární ve výzdobě interiéru a exteriéru domů nebo bytu přírodní kámen. Jedna z továren Porcelanosa Grupo, které se specializují na výrobu a prodej výrobků z přírodních materiálůje továrna L’antik Colonial.

V našich autorizovaných prodejnách můžete si najít cely sortiment výroby. Chcete-li realizovat své nápady můžete u nás najit přírodní kámen na pokrytí ve velké řadě formátů a barev. V našich prodejnách si můžete prohlédnout a koupit moderní obklady a dlažby z přírodního kamene pro každý interiér i exteriér, kamenné vany , kamenné sprchové vaničky, umyvadla kamenné . Takže dnes je docela možné, aby koupelna byla udělaná zcela z kamene.

Obklady a dlažby z přírodního kamene od našeho výrobce mají stejné formáty jako obklady a dlažba, co umožňují podkladku kamene bez žádných obtíží. Rektifikovaná dlažba a obklady z přírodního kamene umožňuje bezespárové obložení stěn. Kromě toho všechny výrobky L’antik Colonial vyrobeny z přírodního kamene prochází impregnace v několika vrstvách primo na továrně, což umožňuje jeho použití pro mnoho let, bez ohledu na vlhkost, změny teploty nebo jiných vnějších faktorů.

Příroda nám dala pevný, kvalitní a téměř nezničitelný materiál jako je přírodní kámen. V přírodě jsou takoví druhy kamene jako: mramor, žula, vápenec, křemenec, břidlice a travertin. Moderní technologie nám umožňuje spracovat přírodní kámen do různých forem a formátu. Přírodní kámen muže bít technicky upravený: impregnovaný a leštěný. Kvalita přírodního kamene nemá konkurence mezí nejmodernějšimí materiály, přírodní kámen je pevní a dlouho trvanlivý, má vysokou odolnost vůči otěru, mrazu a vysoký teplotě, je šetrný k životnímu prostředí a nevyžaduje komplexní péči. Vysoka škála barev, textur a typů zpracování kamene vám umožní vytvořit originální vzhled stylu. Přírodní kámen je univerzální, dá se použit jak v interiéru, tak v exteriéru. Výrobky z přírodního kamene mají svou přirozenou krasu, silu, odolnost a praktičnost.


Využiti přírodního kamene v interiéru

Přírodní kámen schopen dát pokoj prvek luxusu a sofistikovanosti, v závislosti na druhu kamene a způsobu zpracování. Dlažba a obklady z přírodního kamene budou vypadat skvěle v interiéru vaší koupelny , obývacího pokoje, kuchyně nebo předsíně. Obklady a dlažba z kamene existuje jak v klasickým tak moderním interiérovým stylu, luxusní dlažba a obklady z kamene jsou nejen krásni, ale i prakticky, snadno se čistí, jsou odolné, trvanlivé, šetrné k životnímu prostředí, odolný proti oděru. Kamenné vany a kamenná umyvadla dodají vaší koupelné obrovsky luxus a atmosféru klidu.


Využiti přírodního kamene v exterieru

Design krajiny z přírodního kamene je jedním z nejoblíbenějších, protože kamen má přirozenou krásu, sílu, odolnost a praktičnost, dobře vypadá z jínými přírodními materiály a je odolný vůči přírodním živlu. Terénní úpravy fasád, plotu, teras, zimních zahrad, obloženi dokola bazénu, obloženi krbu jsou široce používány obklady a dlažba z přírodního kamene, protože kamen chrání dům před povětrnostními vlivy, aby se zabránilo přehřátí v létě a udržet cenné teplo v zimě, a dává domu svojí osobnost.

Naše firma nabízí vám zboží do různých stylu ( kamenné vany, kamenné sprchové vaničky , kamenná umyvadla , kamenná dvoj umyvadla , kamenné desky pod umyvadla), široký sortiment (obklady, dlažba a mozaika ) z mramoru, z travertinu, z břidlice, z křemence, z vápence, ze žuly, ze štípaného a dekoračního kamene. Také máme výrobky z jiných přírodních a nepřírodních materiálu, obrovský výběr sanity a dekoračního nábytku do koupelny které jsou vždy k dispozici v naší prodejně.