VenisButechGama-DecorSystem-PoolNokenL’Antic ColonialUrbatek
Košík
Scrolling Gallery Image 1 Scrolling Gallery Image 2 Scrolling Gallery Image 3 Scrolling Gallery Image 4 Scrolling Gallery Image 5

Koupelnové studio s vlastním stylem

Obklady, dlažba, mozaika, výrobky z pravého kamene, koupelnový nábytek, sanita, sanitární keramika, umyvadla, vany, vířivky, SPA a hydromasažní vany, toalety, bidety, vodovodní baterie, sprchové kouty a sprchové zástěny, sprchové vaničky, sprchové panely, radiátory, koupelnové doplňky, profily a lišty, kuchyně, parkety a laminát, tehnologické prvky, stavební chemie

Koupelnové studio prodává výrobky španĕlské společnosti Porcelanosa Grupo, ktera je tvořena nasledujícími společnostmi :

VENIS - keramička specializující se na luxusní velkoformátové rektifikované obklady, dlažby a keramickou mozaiku dle posledních trendů světového designu. V nabídce najdeme dekorované obklady, obklady s imitací kamene, kovu, skla nebo obklady imitující mozaiku a dlažbu s imitací dřeva, kamene nebo kovu.

PORCELANOSA CERAMICA - nabízí obklady, dlažbu a mozaiky do koupelny a do kuchyně.

URBATEK - nabízí slinutou dlažbu, která byla navržena tak, aby splnily požadavky pro rozsáhlé projekty komerčních a obchodních center. Vysoce lesklá dlažba se stejným zbarvením střepu nachází uplatnění i v soukromém sektoru.

L'ANTIC COLONIAL - jedna z nejvíce specializovaných značek společnosti, která se soustředí převážně na přírodní materiály jako pravý kámen a dřevo. Z výrobků ze dřeva bychom měli zmínit hlavně vynikající exkluzivní podlahové krytiny - parkety a laminát (laminátové podlahy). Z pravého kamene se na fabrice vyrábí hlavně kamenná umyvadla, kamenné vany, kamenné sprchové vaničky a také obklady a dlažba. V nabídce kamenných dlažeb a obkladů najdeme mramor, travertin, žula, křemenec, vápenec, břidlice, stejně tak dekorační a štípaný kámen. Také tyto přírodní materiály a sklo přetváří do jedinečné mozaiky, obkladů a dlažby s unikátními exkluzivními detaily. L' Antic Colonial nabízí mozaiky kamenné, skleněné, kovové, dřevěné nebo také kombinované (mixované, míchané z různých materiálů). Najdete u nás také exkluzivní série mozaik Victorial Collection a Air.

NOKEN přináší důmyslný a vhodný design. V sortimentu jsou: sanitární keramika - keramická umyvadla, toalety (záchody, wc) a bidety; vodovodní baterie (umyvadlové baterie, vanové baterie včetně vestavěných a stojánkových, podomítkové sprchové baterie, nadomítkové a podomítkové termostatické baterie), koupelnový nábytek, radiátory a koupelnové doplňky (např. zrcadla, háčky a věšáky, nebo také osvětlení do koupelny).

GAMADECOR - důležitá součást rozmanitého portfolia společnosti. Nabízí zákazníkům koupelnový nábytek (s klasickým nebo moderním designem) a kuchyňské linky (též klasické nebo moderní).

SYSTEMPOOL - společnost, založená v roce 1993, rozšiřuje produkci PORCELANOSA Grupo o vany (akrylátové, litinové, ocelové smaltované a krionové vany), sprchové kouty a sprchové zástěny, sprchové vaničky, sprchové a parní boxy, sauny, SPA, hydromasážní vany a nově také o výrobky z antibakteriálního materiálu KRION®.

BUTECH nabízí technologické prvky a stavební materiály v souladu s technologiemi 21. století. Poskytuje efektivní a účinná řešení pro instalaci a údržbu všech produktů společnosti společnosti PORCELANOSA Grupo, nabízí nové systémy navržené pro splnění všech stavebně-technických požadavků trhu, vyvíjí vysoce výkonné, dlouhotrvající solární panely a nabízí také high-tech zvukově izolační materiály. V nabídce jsou profily a lišty (dekorační, rohové a technické), spárovácí hmoty a výplně pružných spojů, lepidla na obklady a dlažbu. Důležitou část portfolia společnosti BUTECH tvoří také různé technologické prvky jako jsou stropní podhledy, fasádní systémy a systémy podlahového vytápění (podlahové topení).

Výrobky jednotlivých společností se navzájem ideálně spojují a vytváří neopakovatelný a vybraný design.

Koupelny Koupelnový nábytek Jsme koupelnové studio a dodavatel koupelnového zařízení. Nabízíme kvalitní obklady, dlažbu a mozaiku různých druhů, tvarů a velikostí. Tyto výrobky jsou k vidění v našem koupelnovém studiu. Specializujeme se také na sanitu pro Vaše koupelny. Máme zde pro Vás také připravené ukázky koupelen, vzorky obkladů a dlažby. Koupelnový nábytek je dnes nedílnou součástí vybavení koupelny, proto naším zákazníkům nabízíme luxusní nábytek do koupelen dovážený přímo ze Španělska.

Koupelnový nábytek Přírodní kámen Poskytujeme kompletní vybavení koupelen, počínaje obklady a dlažbou až po sanitu a koupelnový nábytek. Nábytek do koupelny to nejsou jenom skříňky s umyvadlem, ale ucelené série obsahující zrcadla, poličky a skříňky samotné. Naší snahou je nabízet kompletní koupelnové vybavení od PORCELANOSA Grupo za co nejnižší ceny.
Tímto bychom Vás rádi pozvali do unikátního světa obkladů, dlažeb, sanitarní keramiky, kuchyní a koupelen.

Mapa Interiors V květnu 2008 bylo otevřeno naše první koupelnové studio v Praze, které se nachází na adrese Bělohorská 153/263, 169 00 Praha 6 - Malý Břevnov, tel: +420 235 320 300.

Další koupelnová studia naší společnosti a kontaktní údaje najdete zde.

Stavebním firmám a architektonickým studiím nabízíme speciální výhodné podmínky.Porcelanosa Grupo on Facebook        Porcelanosa Grupo cz on Youtube    Porcelanosa Grupo cz on Google+    Porcelanosa Grupo cz on Linkedin    Porcelanosa Grupo cz on Wikipedia